MCB PLUS-140-14/28
AXOR MICRO B PLUS DC
Rating: Not Rated Yet
Manufacturer:
Description
AXOR MICRO B PLUS DC Small servodrive for Brushless servomotors up to 8 Nm 140 VDC 14A