IC210NDD024
Email
8* In/ 8 Out 4 built in 44 I/O No 200 Rungs and 99 Blocks 24 VDC 24 VDC 24 VDC Transistors 100Hz 90 mm x 126 mm x 58 mm
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC210NDD024 8* In/ 8 Out 4 built in 44 I/O No 200 Rungs and 99 Blocks 24 VDC 24 VDC 24 VDC Transistors 100Hz 90 mm x 126 mm x 58 mm