IC210MDD024
Email
8* In/ 8 Out 4 built in, 4 with Analog Expansion 44 I/O No 200 Rungs and 99 Blocks DeviceNet Slave, Modbus Slave, Profibus Slave expansion modules 24 VDC 24 VDC 24 VDC Transistors 100Hz 90 mm x 126 mm x 58 mm
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC210MDD024 8* In/ 8 Out 4 built in, 4 with Analog Expansion 44 I/O No 200 Rungs and 99 Blocks DeviceNet Slave, Modbus Slave, Profibus Slave expansion modules 24 VDC 24 VDC 24 VDC Transistors 100Hz 90 mm x 126 mm x 58 mm