IC210DDD024
Email
8* In/ 8 Out 4 built in, 4 with Analog Expansion 44 I/O Yes (4 lines x 12 characters) 200 Rungs and 99 Blocks DeviceNet Slave, Modbus Slave, Profibus Slave expansion modules 24 VDC 24 VDC 24 VDC Transistors 90 mm x 126 mm x 58 mm
No image set
Rating: Not Rated Yet
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC210DDD024 8* In/ 8 Out 4 built in, 4 with Analog Expansion 44 I/O Yes (4 lines x 12 characters) 200 Rungs and 99 Blocks DeviceNet Slave, Modbus Slave, Profibus Slave expansion modules 24 VDC 24 VDC 24 VDC Transistors 90 mm x 126 mm x 58 mm