IC200UEX213
Email
16 In / 12 Out 12 VDC 8 Watts 200 mA 12 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x150x76
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC200UEX213 16 In / 12 Out 12 VDC 8 Watts 200 mA 12 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x150x76