IC200UEX212
Email
16 In / 12 Out 24 VDC 8 Watts 200 mA 24 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x150x76
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC200UEX212 16 In / 12 Out 24 VDC 8 Watts 200 mA 24 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x150x76