IC200UEX209
Email
16 In / 12 Out 120/240 VAC 16 VA 200 mA 120 VAC Relay Out (2 at 10 Amps and 10 at 2 Amps) 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC; 10 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x150x76
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC200UEX209 16 In / 12 Out 120/240 VAC 16 VA 200 mA 120 VAC Relay Out (2 at 10 Amps and 10 at 2 Amps) 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC; 10 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x150x76