IC200UEX013
Email
8 In / 6 Out 24 VDC 4 Watts 200 mA 12 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x95x76
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC200UEX013 8 In / 6 Out 24 VDC 4 Watts 200 mA 12 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x95x76