IC200UEX011
Email
8 In / 6 Out 120/240 VAC 13 VA 200 mA 24 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x95x76
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC200UEX011 8 In / 6 Out 120/240 VAC 13 VA 200 mA 24 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x95x76