IC200UEX009
Email
8 In / 6 Out 120/240 VAC 11 VA 200 mA 120 VAC Relay Out (2 at 10 Amps and 4 at 2 Amps) 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC; 10 Amp at 24 VDC and 240 VAC 90x95x76
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC200UEX009 8 In / 6 Out 120/240 VAC 11 VA 200 mA 120 VAC Relay Out (2 at 10 Amps and 4 at 2 Amps) 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC; 10 Amp at 24 VDC and 240 VAC 90x95x76