IC200UEC208
Email
4 In / 4 Out 24 VDC 4 Watts 200 mA 24 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x95x76
No image set
Rating: Not Rated Yet
Manufacturer:
Description GE FANUC DURUS IC200UEC208 4 In / 4 Out 24 VDC 4 Watts 200 mA 24 VDC Relay Out 2 Amps at 24 VDC and 240 VAC 90x95x76